Květen 2014

Hidden Springs

10. května 2014 v 17:51 | <SimsLover3 |  Světy :3
Tááák, je tu Hidden Springs :33
-tohle město není až tak nádherné jak se zdá ;D Ale mám ho ráda :)))
Do Horských lázní se vydávají celebrity a boháči, aby zde našli odpočinek a únik před pozemskými starostmi. Mnozí z nich nedokážou odolat zvěstem o údajných léčivých silách ve zdejších lesích a vodách. Někteří z místních, kteří žijí ukryti mezi stromy, jsou však velmi tajemní a mají jakoby lehce světle zelený nádech pokožky. Opravdu jsou to kouzla?
Když zavítáte do Horských lázní, můžete objevovat úžasné jezero, relaxovat v luxusních lázních nebo lyžařské chatě, toulat se lesy nebo dokonce odhalit starobylou záhadu v Muzeu kouzel a nadpřirozených sil. A co najdete v Horských lázních vy?

Slunečbé Pobřeží

10. května 2014 v 17:45 | <SimsLover3 |  Světy :3
Takže, ahoj to je můj první článek :))

Přidávám Slunečné Pobřeží, tohle město prostě zbožňuju :33 Jsou tam lázeňské vyhlídky, nádherné pláže,
domy, no prostě OK město..:)
Moderní městské centrum, které ustupuje bujné džungli. V ní tu a tam najdete exotické bungalovy a prázdninové domy na pobřeží, které se skrývají mezi něžnými vlnami oceánu a sluncem zalitou lagunou. Užívejte si piknik na pláži, dejte si tajné rande u ostrovního vodopádu nebo se přitulte ke svému milovanému nebo své milované ve stínu palmy a sledujte, jak se slunce vpíjí do moře. Najdou tu vaši Simíci skutečnou lásku, nebo se u jejího hledání alespoň pobaví?


Lucky Palms

10. května 2014 v 17:38 | *hl.adminka
Čus, takže, je tu další město tentokrát Lucky Palms..:))
Tohle město miluju :D hned po slunečním pobřeží který přidám za chvíli :D) Moc ráda v něm hraju..;)
V The Sims 3 Lucky Palms na vás čeká spousta odpočinku a relaxace! Uprostřed nebezpečného pohyblivého písku na vás čeká zelená oáza plná parků, rekreačních podniků s velmi živou kulinářskou scénou. Toto pouštní útočiště vám nabídne pečlivě udržované zahrady, moderní panství a útulné příbytky usazené na březích nádherného jezera. V samém srdci města najdete záhadnou studnu, která splní přání Simíkům, kteří mají dobrotivé srdce.... co si budete přát?

TOHLE MĚSTO SE TAKY STAHUJE PŘES ULOŽ TO :))

Nová adminka

10. května 2014 v 17:32 | *hl.adminka
Ahoj lidi, máme tu novou adminku ;) Bude se podepisovat <SimsLover3
Tak snad ji budete mít rádi :D Já jí znám osobně a je to skvělá kámoška, a určitě
si jí oblíbíte...:))

Riverwiev

9. května 2014 v 19:04 | *hl.adminka |  Světy :3
Tááákže, máme tu další download a to je Riverwiev.....;) Toto město si můžete stáhnout úplně zdarma v The Sims 3 Storu....:)) Takže jdětě normálně na cz.thesims3.com, pak na Obchod----> Store---->Riverwiev-->Stáhnout :))

Můj názor na toto město: fakt úžasný město, mám ho moc ráda :))
Na březích řeky Simomon leží ospalé město jménem Riverview. Mnoho lidí se do tohoto poklidného malé městečka přestěhovalo, aby uniklo rušnému životu ve velkoměstě. Odhalí obyvatelé nově příchozím svá malá tajemství nebo udělají všechno proto, aby jisté věci nikdy nevypluly na povrch?

Monte Vista

9. května 2014 v 18:48 | *hl.adminka |  Světy :3
Takže, dneska sem dám download na Monte Vistu. ;) Z mé vlastní zkušenosti, je to krásé město, ale není tam nic moc až tak spešl...:// Nejlepší na tomto městě je asi to, že skoro každý dům, je velmi bohatě vybavený :))


Objevte malebný a bohatstvím oplývající kraj posetý vilami na vrcholcích mírně se vlnících kopečků, odkud je nádherný výhled. Během návštěv věhlasných muzeí, procházek po malých náměstích a lekcí kulinářského umění u opravdové pece vytápěné dřevem se seznamte s místním pestrým životem. Ve světě The Sims 3 Monte Vista získáte kulturní inspiraci, která ovlivnila mnoho generací. Najdou zde Simíci dostatek inspirace k zažehnutí plamene své kuchařské vášně?
STÁHNI SI TO ZDARMA Z ULOŽ TO :)) ;)

O Čem Je Tento Blog? :O

9. května 2014 v 18:15 | *hl.adminka
Ahoj!

Takže tohle je blog o The Sims 3, budu sem dávat downloady, recenze atd., o různých věcech z The Sims 3. Takže, se mějte hezky, a přeji příjemnou zábavu n atomhle blogu! :)